0 oy
7.6k Görünüm
Magento kategorisinde (844 puan) tarafından
Magento nedir? Bidliğiniz popüler siteler var mı? Bu uygulamayı kullanan.?
Paylaş

1 cevap

0 oy
(844 puan) tarafından
Magento Varien (ebay) tarafında desteklenen ve geliştirilen çok güçlü ve çok hızlı büyüyen bir e-ticaret sistemidir. Zend Framework, PHP ve MySQL veritabanını kullanan bir açık kaynak platformudur. Magento modüller mimarisi sayesinde büyük bir esneklik sağlamaktadır. Tamamen kullanıcı kontrolünde ve ölçeklenebilir geniş bir yelpazeye sahiptir.

Magento'nun Özellikleri

En çok ön plana çıkan magento özelliklerinden bazıları:

Ürünlerinizi sergilemek ve satmak için magento ile kolayca ürün kataloğu oluşturmak ve yönetmek çok kolaydır. Ürünleri yorum yazma, ürün takip listeleri oluşturma ve aynı ürüne birden fazla resim ekleyebilirsiniz. Katalog ve ürün arama, ürün filtreleme ve ürün karşılaştırma gibi gelişmiş özelliklere sahiptir. Kolayca yeni ürünler ekleme, toplu ürün güncelleme yapmak, envanter yönetmek, kolay sipariş, sevkiyat yönetimi ve farklı ödeme yöntemleri entegre edebilirsiniz.

Müşteri kaydı ve yönetimi için magento bazı büyük özellikler sunmaktadır. Magento ile kullanıcı hesapları oluşturabilir, kendi alışveriş geçmişini izlemek, özel formlar aracılığıyla iletişim kanallarını sağlamaktadır, ayrıca müşterinin ihtiyaçlarına uygun farklı dil ve para birimleri seçme imkanıda sağlamaktadır.
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...