+3 oy
3k Görünüm
E-Ticaret kategorisinde (436 puan) tarafından
n11.com nedir? Hakkında detaylı bilgi verebilirmisiniz?
Paylaş

1 cevap

+2 oy
(593 puan) tarafından
 
En İyi Cevap

* Doğuş gruba ait olan bir e-ticaret sitesidir. Son yıllardaki en revaçta olan sitelerden biridir. Sitenin kurumsal bölümünde aşağıdaki bilgiler yer almaktadır.


n11.com

Doğuş Planet, e-ticaret sektöründe faaliyet göstermek üzere, Doğuş Grubu ile Güney Kore’nin en büyük gruplarından SK Group’un ortaklığında Haziran 2012’de kuruldu.

Doğuş Planet, SK Group’un teknoloji ve inovasyon konusundaki tecrübesini Doğuş Grubu’nun bilgi birikimi, bölgesel tecrübesi ve gücü ile birleştirmektedir.

Bu güçlü ortaklık çerçevesinde, Doğuş Planet e-ticaret yatırımı olarak, binlerce marka ve mağazayı milyonlarca müşteriyle buluşturan açık pazar platformu alışverişin uğurlu adresi “n11.com”u açtı.

n11.com; elektronikten tekstile, mutfak gereçlerinden Türkiye’nin nadide el sanatlarına kadar farklı ihtiyaç ve zevklere hitap eden milyonlarca ürün, alışveriş yaptıkça kazandıran yapısı ile üyelerine yeni bir alışveriş deneyimi sunuyor. n11.com, müşteriler tarafında güven ve kolaylık, mağazalar tarafında ise işbirliği ve e-ticareti geliştirme odaklı bir yaklaşım izlemektedir.

Siz de alışverişin uğurlu dünyasına katılabilir, milyonlarca ürün ve binlerce mağazanın olduğu n11.com’da, avantaj dolu alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Uğurlu alışverişler.


N11.com iletişim bilgileri;

Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.
Reşitpaşa Mah. İ.T.Ü. Teknokent ARI 3 No: 4/A-3 İç kapı No: 8-9
Sarıyer / İstanbul
Sarıyer Vergi Dairesi - Vergi No: 3090345332

Ticaret Sicil No: 824 112
7/24 Çağrı merkezi: 0850 333 0011

Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...