+3 oy
2.2k Görünüm
After Effects kategorisinde (730 puan) tarafından
Merhaba Videocopilot nedir? ne üzerine bir sitedir? Videocopilot'u Adobe'nin sitesinde falan da gördüm.. İlginç bir site gibi :) videocopilot hakkında bilgi verebilecek olan var mı?
Paylaş

1 cevap

+3 oy
(8.7k puan) tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

Merhaba Video Copilot, Andrew Kramer Tarafından 2005 Yılında Kurulmuş Olup, Platform Zaman İçinde Dilden Dile Dolaşıp Meşhur Olmuş :) Böylede Masal Anlatır Gibi Olduk Sanki :) 

Devam,

videocopilot-nedir

Video Copilot After Effects Üzerine Çoğunlukla Ücretli, Bazende Ücretsiz Eklentiler Geliştirip Satmaktadır. Bunun Dışında Sitede Stok Video ve Ses Paketleri (Örneğin Patlama, Silah, Cam Kırılması, Duman Efekti vs Gibi) Satılmakla Beraber After Effects Üzerine Çok Profesyonel Dersler Ücretsiz Olarak Verilmektedir. Bu Dersleri Andrew Kramer Çekmekte ve Nasıl Yapıldıklarını Anlatmakta Olup, Videoları Sadece Sitede Değil, Diğer Video Platformlarında (Youtube/Vimeo) Yayınlamaktadır. Video Copilot'un Youtube Abone Sayısı An İtibari İle 200 Bin'e Yakın..Çoğunlukla Videolarda Anlatılan Konularla İlgili Proje Dosyaları Paketlenip Ücretsiz Olarak Kullanıcılara Sunulmaktadır..

VideoCopilot'un En Popüler Ürünleri:

  • Element 3D
  • Optical Flares
  • Twitch
  • Action Essentials
  • ShockWave
  • Motion Pulse

Video Copilot Platformu Tam Olarak, videocopilot.net Alan Adıyla Hizmet Vermektedir.

 

Not: W3 Uzman Platformu İçindeki Cevapların Bağlantılı Kaynakları Belirtilmeden Paylaşılması Yasaktır..

 

Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...