+3 oy
4.8k Görünüm
Sahibinden kategorisinde (1.1k puan) tarafından
Sahibinden.com'daki "Adil kullanım hakkı" nedir? Bu ttnetde ki Adil kullanım kotasını aklma getirdi :)
Paylaş

1 cevap

+2 oy
(593 puan) tarafından
 
En İyi Cevap

"Adil Kullanım Hakkı" Sahibinden.com'un Mağazalar arasında adaleti sağlamak ve istismarı önlemek için geliştirmiş olduğu bir sistemdir.  


Adil Kullanım Hakkı nedir?

Adil Kullanım Hakkı; emlak, vasıta mağazalarının eşit koşullarda iş yapmaları ve ilan bakan kullanıcılarımızın memnuniyeti için yayınlanan ilanların kalitesinin daha da artmasını sağlar.   Aylık ilan yayınlama dönemi içerisinde emlak mağazaları 500, vasıta mağazaları 75 ilan yayınladıklarında Adil Kullanım Hakkı’na dahil olurlar. Adil Kullanım Hakkı uygulamasına dahil olan mağazalar Adil Kullanım Hakkı'nı kullandıktan sonra dönem sonuna kadar emlak mağazaları günde 20 ilan, vasıta mağazaları günde 2 ilan yayınlayabilir.  

Adil Kullanım hakkı neden var?  

Adil Kullanım Hakkı’nı sizlerden gelen talepler doğrultusunda, üyelerimizin şikayetlerini dinleyerek geliştirdik.   İlanlarını birden çok kez kayıt ederek  veya gerçekte olmayan sahte ilanlar ekleyerek mağazalar arası fırsat eşitliğini bozan ve ilan bakan kullanıcıların aradıkları ilanlara ulaşmasını zorlaştıran mağazalar için Adil Kullanım Hakkı uygulamasını hayata geçirdik.  

Adil Kullanım Hakkı’ndan ne zaman çıkacağım?

Mağazalar bir sonraki aylık ilan yayın döneminde emlak mağazaları 500, vasıta mağazaları 75 ilan yayınlayabilirler. İlan verme formunda yer alan yayınlanabilir ilan adedi satırının sağında yer alan “Neden?” düğmesine basarak, aylık ilan yayın dönemi tarihinizi görebilirsiniz.

Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...