0 oy
2k Görünüm
Web Tasarım kategorisinde (808 puan) tarafından
Adobe Muse adobenin sıfır kod ile arayüz tasarımı yapılmasını sağlayan bir ileri düzey programıdır.

Tamamen manuel olarak arayüz tasarımlarını oluşturup html olarak kaydedebiliyorsunuz. Bu durum ilginç kapılar aralıyor. html css jquery vb arayüz dillerini öğrenmeden kendiniz kendi tasarımlarınızı yapabiliyorsunuz. Görsel ihtiyaçlarınızı da Adobe Stock'tan milyonlarca resim, video, icon vb seçip kullanabiliyorsunuz.

Ben hakkında detaylı bilgi sahibi değilim. Gördüğüm kadarı ile bu işlere yaramaktadır. Çok ilginç geldi. Hakkında detaylı bilgisi veya tavsiyesi olanlar varsa paylaşabilirseniz sevinirim arkadaşlar.
Paylaş

1 cevap

0 oy
(528 puan) tarafından

Adobe Systems, grafik tasarımcılarına profesyonel ve eşsiz HTML websitelerinde yazılım kodu kullanmaksızın veya çalışma kısıtlaması

olmaan tasarım yapmalarını ve yayınlamalarını sağlayan Muse kod isimli yazılımının beta versiyonunu duyurdu. Web tarayıcının desteklediği HTML5 ve CSS3 dahil olmak üzere en son web standartlarını kaldıraç olarak kullanan Muse, kusursuz tasarım ve yaratıcı özgürlüğü siteye ileri derece etkileşim eklemek için yönlendirme, parçacıklar ve HTML ekleyerek inovatif  çerçeve ile birleştiriyor.

Adobe Tasarım ve Web Ürünleri Yönetimi Başkan Yardımcısı Lea Hickman konuyla ilgili olarak “InDesign programında sayfa düzenini rahat oluşturmak kadar rahat websitesi oluşturmak da tasarım alanındaki müşterilerimizden gelen en popüler isteklerin arasında yer alıyor. Muse’u denemiş olan kullanıcılar programın bu derece sezgisel ve güçlü olmasından oldukça etkilendiler” dedi.

Muse hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen tasarımcılar http://muse.adobe.comadresinden yazılımın ücretsiz İngilizce beta sürümünü indirebilir, Muse ile tasarlanmış websitelerine ait galerileri görebilir ve eğitici derslere ulaşabilirler.

Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...