0 oy
1.5k Görünüm
Diğer kategorisinde (250 puan) tarafından
Merhaba İnternet Download Manager Gibi Hızlı İndirme Programı Var mı Ücretsiz Olan Crackle vs Uğraşmak İstemiyorum Ayrıca Para da Verecek Değilim Alternatif Var İse...
Paylaş

2 Cevaplar

+2 oy
(8.7k puan) tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Merhaba Ben de Zamanında İdm Demosu Bitince Cracklememiştim Küçük Firmaların Hakkını Yememek Lazım Ekmek Paraları Sonuçta. Küçük Diyorum Çünkü Çok Büyükler Genelde Kapital Çıkarcı Şirketler Oluyorlar.

Bende Alternatifler Denemiştim Ücretsiz Olan Programlardan İçlerinde İdm Gibi İndirilen Dosyayı Eş Zamanlı Olarak Birden Fazla Parçaya Bölüp Her Parçayı Ayrı İndiren Ve Haliyle Daha Hızlı Olan Eagle Get Vardı. Bende Onu Kullanıyorum Hala. Ücretsiz, Reklamsız. Eagle Get İle İdm'yi Karşılaştırma İmkanım Olmuştu, Aynı Dosyayı Tarayıcıdan Daha Hızlı İndiriyor İkisi de, ve Hızları Eşit Sayılır. Tek Bir Farkı Var Eagle Get Programının, O da İdm Gibi Her Video Üzerinde İndir Yazmıyor Tarayıcılarda, Bunun Yerine Tarayıcı Eklentisi Kurulu İse(Kendisi Kuruyor Normalde), Tarayıcı Eklentisine Tıkladığınızda O Sayfada İndirilebilecek Videolar Sıralanıyor.
(250 puan) tarafından
Teşekkür Ederim İşimi Gördü Bu Program, İdm Her Video Üstünde Link Çıkarması Çokta Hoşuma Gitmiyordu Zaten :) Böyle Sade Güzel Oldu Lisans Uyarısı da Yok :)
0 oy
(1.4k puan) tarafından
Maxthon tarayıcılarda farklı kaydet seçeneği ile video vb lerini kaydedebiliyorsunuz.

Birde eskiden free download manager vardı tabi.
(8.7k puan) tarafından
Evet Maxthon'da Bu Konularda İyi Birçok Tarayıcıda Olmayan Özellikleri Var, Gerçi İndirme Konusunda, Tek Yayından Düz İndirmemi Yapıyor Yoksa IDM Gibi Çoklu Bağlantı İle Hızlı mı İndiriyor O na Bakmak Gerekir...
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...