0 oy
9.5k Görünüm
After Effects kategorisinde tarafından
tarafından düzenlendi
Bu videoda ilk başta missing files diye biyerde işlem yapıyor oraya nasıl girdi çözemedim https://youtu.be/BLKC7Esl1gM
Paylaş

2 Cevaplar

0 oy
(8.6k puan) tarafından

Merhaba Öncelikle Bu İntro İçin After Effects'e Element 3D Eklentisi Kurmuş Olmanız Gerekmekte Bu Eklenti 3D Modeller İçin Gerekiyor. Eğer Kurmadıysanız En Başta Temel Etken Bu.

Element 3D Nedir 

-Video da Projeyi Açtığınızda Element 3D Eklentisine Projenin 3D Modellerinin Olduğu Klasörü Tanıtmak Gerekiyor Deniliyor 45. Saniye Sonrası.

-48.Saniyede İlk İki Layer, Sol Tarafından İkinci İkona Tıklanıp Diğer Layerlar Aktif Ediliyor

-Ve Ardından Zaman Çizgisine Tıklanıyor (Sağ Tarafta Üstte Sayılar Var)

-Ve Dediğiniz Menü Açılıyor

tarafından
Hocam 3d model 1.6 eklentisini başarı ile full lisans kurdum videodaki gibi ilk iki ikona tıkladım aktif ettim. Zaman çizelgesine tıklıyorum ama o missing files açılmıyor onunki ae cs5  benimki cc 2017 acaba ondan olabilirmi
(8.6k puan) tarafından
ikinci bir cevap verdim onu denemeyi unutmayın
+1 oy
(8.6k puan) tarafından

2.Cevap

Öncelikle Projede Yer Alan Nesneleri Gezip Tıklayın(Timeline Solunda), Her Nesneye Tıkladığınızda Üst Sol Tarafta Element 3D Efekti Görürseniz Scene Setup'a Basmanız Gerekir.

after-effects-element-3d-missing-files-relink-işlemi-w3uzmanBöylece Element 3D Penceresini Açabilirsiniz (alttaki videoda var) Burada Sol Üstte File Menüsü Var Ve Buradan Relink Scene Files'a Tıklayınca Sorunuzdaki Videoda Olduğu Gibi Missing Files Bölümünü Açıyor. (Aşağıda Örnek Video Koydum 1:20'den Sonra Nasıl Missing Files'a Ulaşıldığı Anlatılıyor)

Element 3D Missing Files

Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...