+1 oy
11.1k Görünüm
After Effects kategorisinde tarafından
http://i.hizliresim.com/GPgRB6.jpg  anlamıyorum ilk defa düzenledim bir introyu hazır intro bu her introda bunu diyor.

in order to render, you must set the destination of your output modle(s). Diye hata alıyorum
Paylaş

1 cevap

+1 oy
(808 puan) tarafından

Output Module ve render ayarlarını yapılandırmanı istiyor senden.

Bu konuda aşağıdaki videoyu izlersen ayarların nasıl yapılacağını takip edip yapabilirsin.

tarafından
Hocam Allah razı olsun cevap verdiğiniz için dediğiniz gibi yaptım ve render oldu ücretli aldığım için içindeki eğitim videosunda missing files gibi biyere giriyordu adam oraya girmeden editlemiştim bende.. Missing files denen yeri açarken sanırım klavyeden kısa yol kullandı onu nasıl açıyoruz missing files modelleme kısmını açtı..
(8.6k puan) tarafından
merhaba missing files ile kastınız bu soru gibi mi? yani kayıp dosyaları normalde bu şekilde klasör yolunu yeniden seçiyoruz http://w3uzman.com/1870/after-effects-285-footage-hatas%C4%B1
tarafından
Evet evet kız arkadaşım sormuş onu bu işe hobi olarak başladıkta. Peki bu hazır olarak aldığımız intro bunlardada böyle sorunlar oluyormu veya kısadan çözümü yokmu hazır sonuçta. Son sorumda satın aldığımız klasörde How to edit template diye video var. Ordada yapan kişi başta missing files diye bişeyi açıp bişeyler yapıyor sadece orayı es geçtik geri kalan aynı izledik yaptık..
(8.6k puan) tarafından
Normalde klasör değişikliği olduğunda bu tür sorunlar ortaya çıkar diyelimki masaüstünde after effects projem var ve masaüstündeki bir ses dosyasını bu projeme ekledim daha sonra bu ses dosyasını başka yere taşırsam, After Effects ile projeyi açtığınızda doğal olarak  masaüstünden çekmeye çalışacak lakin orada olmadığı için projeye eklenemiyecek..
Normalde hazır introlar da bu tür bir sorun olmaması lazım (Özellikle ücretli iseler bu tarz birşey yaşanmamasına dikkat ediliyor). Lakin sizdeki introda  düzenleme için kayıp dosya durumu var ise, videoda bu kısma dikkat edip proje dosyalarında sol tarafta rengarenk simge ile  görünen dosyaları, sağ tık replace file ile yeniden konumunu ayarlamanız.
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...