+1 oy
4.3k Görünüm
Bootstrap kategorisinde (291 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar bugün bootstrap studioyu gördüm bir köşe reklamında güzel bir programa benziyor nasıl kullanabilirim ücretlimi eksisi artısı nedir?
Paylaş

1 cevap

+3 oy
(8.6k puan) tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

Merhaba Bootstrap Studio Programına 25$ ya da 60$ Dolara Sahip Olabiliyorsunuz. 25 Dolarlık Sürümde Aldıktan Sonra 1 Sene Boyunca Gelen Tüm Güncellemeleri Ekstra Ücret Ödemeden İndirebilmektesiniz. 60$ Dolarlık Sürümde İse Ömür Boyu Ekstra Ücret Olmadan Güncelleme Garantisi Verilmekte. Her İkisindede İndirdiğiniz Programı Sınırsız Süre Boyunca Tek Lisansla 3 Bilgisayara Kadar Kullanabilmektesiniz. Lakin Fiyatların 50% İndirimli Olduğunu Hatırlatmam da Fayda Var :) Normalde 50$ | 120$ .

Bootstrap Kodladıysanız Bilirsiniz ki Genelde Site Yapılırken Bir Tarafta Bootstrap Dökümanları Açıktır ,Kalıp Olduğu İçin Bootstrap Kodları Copy Paste Yapılıp Durmadan Projeye Eklenir :) Burada Bu Temel İşlevin Vakit Almasına, Önemli Zaman Avantajı Getirecek Bir Program Bootstrap Studio.

bootstrap-studio-tanıtım-w3uzman-nasıl-kullanılır

Yukarıda Programın Arayüzünden Bir Görünüm, Genel Olarak Bölümler Şunlar:

  • Üst Taraf (Proje Yönetim Araçları ve Responsive Arayüz Seçimleri Buradan Yapılmakta)
  • Sol Taraf (Burada Bootstrap Kütüphanesinin Elemanları Yer Almakta İstediğinizi Projeye Dahil Edebilirsiniz)
  • Site Görünüm Alanı
  • Alt Taraftan Açılan Kod Düzenleme Alanı İle Hızlı Bir Şekilde Değişen Kodları Anlık Olarak Görüp Müdahale Edebilirsiniz.
  • Sağ Taraf (Sitede Seçilen Nesnelerin Özellikleri, Yazı Tipleri, Sütun Sayısı/Grid Yapısı Bu Bölümden Değiştirilmekte)

Programın Güzel Birkaç Özelliği de Şunlar Ağ İçinde İsterseniz Hemen Localhost Gibi Bir Adres Oluşturup Size Adres Veriyor Bu Adresi Girdiğiniz Aynı Ağdaki Bilgisayarlardan Telefonlardan Sitenizi Test Edebiliyorsunuz. Ayrıca Program İçinde Sitenin Alt Sayfalarını Oluşturabiliyorsunuz.

(291 puan) tarafından
Teşekkürler... Fiyat biraz pahalı gelse de ömür boyu güncelleme ile dengelemişler..
(1.4k puan) tarafından
Demo olarak bir süre kullanılabiliyor mu?
(291 puan) tarafından
tarayıcı demosu diye birşey var sanırım sadece arayüzü göstermek için ama trial demo versiyon yoktu sitede görmedim ben.
tarafından
crack lisini indirdim uzun zamandır bootsrap kullanıcısıyım bu program ciddi anlamda daha rahat tabi biraz ingilizce şart

 
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...