+2 oy
1.4k Görünüm
Web Tasarım kategorisinde (271 puan) tarafından
Merhaba Web Tasarım İçin Düşük Bütçeli Bilgisayar Kurmam Mümkünmü? Çok Fazla Ram vs Gerekiyor Bana Sanırım Birsürü Program Açık Sonuçta 1000-1500 uygunmu? Yada Bu Fiyata En Uygun Nereden Toplayabiirim Parçaları? Fiyata Ekran Dahil Değildir Ekranım Var Sadece Kasa...
Paylaş

3 Cevaplar

+2 oy
(8.6k puan) tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap
Öncelikle Dolar Kuru ve Vergilendirmeden Ötürü Teknoloji Kategorisindeki Ürünler Acayip Pahallandı, Toplama Kasa Sistem Mantıklı. İstanbul İçinde İseniz Kadıköy'de Yazıcıoğlu İş Hanı ve Yanındaki Exa Bilgisayar'a Bakabilirsiniz. Aynı Zamanda Eğer İnternetten Alışverişe Aşina İseniz İnternetten Bakmanız da Uygun Olur Tavsiyem 2 Bin Civarına Bütçe İle Kasa Toplamak Olur Güzel Bir Ekran Kartı ve İşlemci + en az 8GB Ram + SSD İşinizi Görecektir Lakin SSD Kesin Olmalı Desem Yeridir Dosya Açılışları Bu Sektörde Ciddi Vakit Kaybı Olabiliyor...
(271 puan) tarafından
aynen ne ara bu kadar arttı fiyatlar yahu :) 2 bin civarında düzgün laptop yok bildiğin :(
+1 oy
(808 puan) tarafından
Şuan sıfır pc ücretleri el yakıyor. Notebooklar da 1 sene önce i7 ler 2.000 tl altında satılıyordu şimdi i5 serileri dahi 2.500 seviyelerine gelmeye başlamış.
+1 oy
(1.4k puan) tarafından
Web dünyasında profösyönel bir çalışma yapmakta iseniz iyi bir pc almanızı tavsiye ederim.

Örneğin aynı anda onlarca tarayıcı açık photoshop, illistrator, dreamweaver gibi ileri düzey programların da çalışıldığını düşünelim.

Bir de bir yandan hd basit yt videoları izleniyorsa :)  İyi bir iş ve hızlı çalışmalar için güçlü bir pc kaçınılmaz olmaktadır.

Ortalama 3.000 TL + üzerin bir fiyat ile i7 işlemcili, 16gb ramli 2gb vga lı, ssd diskli bir pc ya da notebook düşünebilirsiniz. Uzun vadede kazanacağınız zaman ücret farklarını fazlası ile telafi edecektir.
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...