+1 oy
990 Görünüm
Mobil kategorisinde (1.4k puan) tarafından
Windows 10 Phone'dan memnun değilseniz ya da teknik olarak sorunlar yaşıyorsanız telefonunuzu eski sürümüne geri getirebilirsiniz.
Eski sürüme telefon üzerinden geri dönüş yapılamıyor. Telefon üzerinden "Telefonu Sıfırlamanız" ya da "Fabrika ayarlarına geri dönmeniz" çözüm sağlamayacaktır.  Bunun için pc ile bağlantı kurup geri yükleme yapmanız gerekiyor.  Sırası ile lütfen uygulayınız.

1- "Windows Device Recovery Tool" Adlı programı indirip kurunuz.

2- Telefonunuzu usb ile pc ye bağlayınız ve programı çalıştırınız.

3- Bağlantı oluşmaz ise "Telefonum algılanmadı" butonuna tıklayıp telefonunuzun modelini seçerek aratınız.

4- "Bağlantı bekleniyor"  ekranında program telefona bağlanmaya çalışırken telefonunuzda "Güç ve Sesi alçalt düğmelerine basınız. Ve telefonunuz titreyince bırakınız. Telefonunuz resetlenerek yeniden başlamış olacak. Ve program telefonunuzu algılamış bir şekilde yükleme dosyalarını indirmeye başlayacak.

5- Yazılımı yükle diyerek telefona yazılımın yüklenmesini başlatabilirsiniz. Telefona dokunmayın ve pc ile bağlantısını koparmayın.  

6- Telefonunuzun ekranında kırmızı bir ekran çıkacak ve yazılım yüklenecek. Bu arada pc ekranında karşınıza gelen seçenekleri işaretleyerek yüklemeyi bitiriniz. Bir kaç dakika içinde yükleme bitmiş olacak.

7 Telefondan Dil ayarlarını ve diğer ayarları seçerek devam edebilirsiniz.  Kurulum geri yüklendikten sonra wi-fi bağlantısı ile tam bir güncelleme yaparsınız ve böylece bitmiş olur.
Paylaş

Cevabınız

Preview

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Site adındaki sayı
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...