+1 oy
2k Görünüm
Youtube kategorisinde (730 puan) tarafından
Merhaba Youtube Para KAzanma Özelliği Değişti Diyorlar Noldu Kapandımı Yoksa Şartlar mı Değişti Anlatabilecek Biri Var mı?
Paylaş

2 Cevaplar

+1 oy
(1.9k puan) tarafından
tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

Tam değişti sayılmaz lakin ekstra bir hizmeti devreye sokacaklar sanırım...  Benim 2 kanalıma şöyle bir mail geldi youtube'den..  


Sayın YouTube İş Ortağı, 

Hayranlarınız seçim yapmak isterler. İstediklerini istedikleri zaman istedikleri yerden izlemenin yanı sıra YouTube özelliklerinin kendi ihtiyaçları göz önünde bulundurularak özel olarak geliştirilmesini isterler. Geçtiğimiz birkaç ayda bu deneyimleri hayata geçirmek için cesurca yeni adımlar attık. Yüz binlerce hayranı YouTube Music Key Beta'ya davet ettiğimizden bu yana muazzam bir etkileşime tanıklık ettik. Ailelere daha basit ve güvenli bir video görüntüleme deneyimi sunmak için tasarlanan yeni YouTube Çocuk uygulamamıza da benzer şekilde tepkiler aldık. Uygulama, bir aydan kısa süre içinde daha şimdiden 2 milyon kurulumu geçti.

Bugün hayranlara aylık bir ücret karşılığında YouTube'un reklamsız bir sürümünü sunarak seçim yapma konusunda büyük bir adım attığımız için heyecanlıyız. Yeni bir abonelik hizmeti oluşturarak giderek artan reklam gelirinizi tamamlayacak yeni bir gelir kaynağı oluşturuyoruz.

Peki, sırada ne var?

Yeni bir hizmet kullanıma sunmak, İçerik Stüdyosu Kontrol Paneli'niz aracılığıyla şartlarınızı güncellememizi gerektiriyor. Bu işlemin üç yıl önce içeriklerinizin mobil cihazlarda dağıtılmasına ve bunlardan para kazanılmaya başlandığında benzer bir süreçten geçen herkes için tanıdık olması gerekir. Bugün mobil cihazlar tüm izlenme süresinin yarısından fazlasını oluştururken mobil cihazlardan elde edilen gelir geçtiğimiz yılın %200'üne ulaştı. Mobil cihazlara geçişte olduğu gibi bu en son sözleşme güncellemesinin hayranlarınızı heyecanlandıracağını ve sizin için önceden mevcut olmayan bir ek gelir kaynağı oluşturacağından eminiz. Lütfen bildirimimize göz atın, inceleyin ve düşüncelerinizi bize iletin.

Keşfedilmemiş alanlara adım attığımızdan bu yıl YouTube için oldukça heyecan verici. Hayranların istedikleri seçenekleri ve sizin ihtiyaç duyduğunuz geliri sunma isteğimiz de bize rehberlik etmeye devam ediyor. Sizinle yakın şekilde çalışarak başarılı bir yolculuk geçireceğimizi biliyoruz.

YouTube Ekibi

+2 oy
(1.9k puan) tarafından

Öncelikle Söyliyim Para Kazanma Özelliği Devam Ediyor :) Bazı Kullanıclar Paniğe Kapılabiliyor Sakin Olmakta Yarar Var ;) Yalnız Ekstra Seçenkler Geldi Paralı Üye Olup Reklamlardan Kurtulmak Gibi Google'ın Yayınladığı Youtube Değişen Para Kazanma Maddeleri İlgili Soruda Cevaplandı, Buyrun:

Youtube Para Kazanma Özelliği Değişti

Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...