+2 oy
4.4k Görünüm
Youtube kategorisinde (178 puan) tarafından
youtube hesabıma 1000 abone şartını aşabilmem için ne yapmam gerekir? abonemin 1000 olması şartmı ?
Paylaş
(319 puan) tarafından
Eğer doğal olmayan yollarla abone toplarsan o kanaldan sittin sene para kazanazsın yapman gereken en iyi şey güzel içerikler hazırlayıp patlamasını beklemek son olarak en önemliside kanal ayarlarından marka bilinci oluşturmayı unutma marka bilinci oluşturduğunda videonu   izleyen ve beğenen kişilerin yüzde doksanı kanalına abone olacaktır.

2 Cevaplar

+1 oy
(8.6k puan) tarafından
Merhaba Addmefast Gibi Ücretsiz/Ücretli İzlenme/Abone vs Alma Sistemlerini  Kullanabilirsiniz..

İlk Başlarda Belli Bir Kitle Olduğunu Göstermek Açısından 1000 Tane Falan Yapabilirsiniz. Ama Çok Fazla da Yapmayın Bence.. Google'ın Bunlara Karşı Önlemleri Var Diye Biliyorum Geçen Youtube'da Temizlik Vardı ve Bu Tarz Bot'lar Yakalanıp Sony'nindi Sanırsam Bir Videosundan Milyonlarca İzlenme Geri Çekilmiş..

 

Bence En Güzel Doğal Abonedir, İlk Başta Bence Tanıdıkların Varsa Onlardan Abone Olmalarını vs. İste.. Öylede Devam Et Ama Güncel Olmaya Çalış...
0 oy
(219 puan) tarafından
Bol bol üyelik açıp kendini takip et işte.. illa 1000 üyeye ulaşmak istiyorsan bir çözüm sana :)  Günde 100 üyelik açsan 10 güne ulaşırsın .:)
(319 puan) tarafından
Youtubede aynı Ip adresinden enfazla 10 civarı üyelik açabilirsin daha sonra telefon doğrulama engeli gelecektir bir telefon numarasıylada en fazla 3 veya 4 hesabı onaylayabilirsin yani 100 adet hesap açmak imkansız gibi bir şey.
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...