Tascatlasa.com nedir?

+3 oy
760 Görünüm
27, Ocak, 2015 E-Ticaret kategorisinde Ogrenci (1,107 puan) tarafından soruldu
Tascatlasa.com diye ilginç bir siteye denk geldim. Taş Çatlasana nın hakkında bilgisi olan varmıdır?
Paylaş

1 cevap

+2 oy
28, Ocak, 2015 Tüccar (593 puan) tarafından cevaplandı
28, Ocak, 2015 Tüccar tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

Son yılın en ilginç e-ticaret girişimi diyebiliiriz bu site için. Acayip şekilde popüler olmaya başlamış. Alexa türkiye sıralaması 49 lara kadar çıkmış. Sitelerinde kendilerini şu şekilde tanıtmaktadırlar..


TaşÇatlasa.com herşeyin bir fiyatı olduğuna inanan kişiler tarafından, herşeye değer biçebilecek insanları biraraya getirerek herşeyin fiyatını merak eden insanları bilgilendirmeyi amaçlayan bir sosyal sorumluluk projesidir.

Sosyal sorumluluk dediysek maalesef henüz açları doyurmak veya sağlık sorunu olan insanlara yardım için para toplamıyoruz :) (Belki birgün. Amin!)

Biz daha çok insanların ürün / hizmet ilanları açıp o ilanlarla ilgili diğer insanlardan fiyat değerlendirmeleri ve yorumları alabilmelerini sağlayan bir proje olarak görüyoruz kendimizi. Evet bize çok kızacaklar, bizi kandırmaya-yoldan çıkarmaya çalışacaklar fakat biz yine bildiğimizi okuyup insanların satarken ucuza sattığına, alırken de pahalıya aldığına pişman olmamasını sağlamaya devam etmekten gurur duyacağız.

Kendi alanlarında uzmanlaşmış 3 kişiden oluşan çekirdek ekibimizin öncelikli hedefi bizler ölsek dahi insanların kendi kendini bilinçlendirmesine TaşÇatlasa sayesinde yıllarca devam edebilmesini sağlayacak interaktif bir proje yürütmek.

Hilemiz,hurdamız,reklamımız,para kazanma amacımız yok; bizim sadece çabamız var. Ve çabalar asla KAZIK GEÇİRMEZ :)

TaşÇatlasa 10 aylık yoğun bir çalışmadan sonra 08 Mart 2014 Dünya Kadınlar Günü kullanıcıların hizmetine sunulmuş olup marka tescili EON İNTERNET TEKNOLOJİLERİ LTD. ŞTİ. üzerine yapılmıştır.

Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...