Sanalpazar.com nedir?

+3 oy
1,036 Görünüm
25, Ocak, 2015 E-Ticaret kategorisinde Merakli (436 puan) tarafından soruldu
Sanalpazar.com nedir? Hakkında bilgi verebilirmisiniz?
Paylaş

1 cevap

+2 oy
28, Ocak, 2015 Tüccar (593 puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap

Gold gruba ait çokçeşitliliği olan bir e-ticaret platformudur. Gittigidiyor.com'a içerik ve işlevselliği açısından çok benzemektedir. Gittigidiyor ve Sahibinden.com'a oranlar komisyonları düşük ve şartları daha cazip gelsede istenilen rağbeti hala tam görebilmiş değil gibi..   Kurumsal sayfasında kendilerini şu şekilde tanıtmaktadırlar


Sanalpazar.com

Gold Grup'a bağlı Gold İnternet Teknolojileri San. ve Dış Tic. A.Ş.'nin bir yatırımıdır. Bu yatırım, ERP uygulamaları, yazılım geliştirme, danışmanlık alanında 20 yılı aşkın bir deneyime sahip, alanının saygın kuruluşlarından IMC Bilişim Teknolojileri AŞ'nin ortaklığı ile gerçekleştirilmiştir.

Sanalpazar.com olarak amacımız, ülkemiz insanının ticarete olan geleneksel yatkınlığını ve becerisini 21. yüzyılın 'internet' dünyasına taşıyabilecekleri bir 'pazar yeri' oluşturmaktır.

Bu amaçla, herkesin hem ürün satabileceği hem de satın alabileceği bu 'pazar yeri'ni, kullanımı kolay, anlaşılır, hızlı, sorunsuz bir site olarak oluşturduk. Alıcılara çok seçenekli peşin fiyatına vade farksız taksit imkanı, satıcılara da düşük hizmet bedeli gibi birçok kolaylık sunduk. Sitemizde çoğu kendi alanında ilk ve tek olan özelliklere yer verdik.

Sanalpazar.com’da, Ağustos 2014 itibariyle 15.000 dükkan, 3.000.000 ürün ve 1.500.000 üye bulunuyor. Sanalpazar.com büyümeye devam ediyor...


Sanalpazar.com İletşim Bilgileri;

Şirket Ünvanı: Gold İnternet Teknolojileri Sanayi ve Dış Tic. A.Ş.

Sorumlu: Can Kesici

Ticaret Sicil No: 681466

Adres: Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cadde No: 13 Ümraniye/İstanbul

E-posta: info@sanalpazar.com

Telefon: (0216) 528 10 49

Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...