Themeforest Nedir?

+5 oy
3,065 Görünüm
24, Ocak, 2015 Diğer kategorisinde defterdar (320 puan) tarafından soruldu
Merhaba Yurt Dışında Themeforest Olarak Geçiyor Nedir Bu Site? Çok Ünlü Gibi Duruyor? Themeforest nedir? Ne İşe Yarar? Bilen Var mı?
Paylaş

2 Cevaplar

+4 oy
27, Ocak, 2015 KOD-KARTAL (8,691 puan) tarafından cevaplandı
27, Ocak, 2015 defterdar tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

Merhaba, Theme Forest Envato Market'in Sitelerinden Birisidir. Amaç Web Site Tasarımlarının Online Olarak Alışverişinin Yapılabilmesi. Örneğin Site Açacaksanız Hoşunuza Giden Bir Tema Bakıp Alabilirsiniz, Yada Kendi Temalarınızı da Geliştirip Markete Sunabilirsiniz :)

Envato Market,  ThemeForest'te Ağırlığı Web Sitelerinin Arayüz Bölümüne Vermiş Örneğin: Tasarlanıp Koda Dökülmüş Siteler, Ya da Sadece Photoshop Tasarımı Yapılmış Siteler, Veya Tasarım ve Kodlamasının Yanında Wordpress Gibi Hazır İçerik Yönetim Sistemlerine Uygun Hazırlanmış Siteler.. Eğer Satıcı Olmak İstiyorsanız Belirtelim ki, Bu Anlattığım Proje Tiplerinin Bazıları Biraz Daha Karlı, Özellikle Bu Alanlarda Yaparsanız Proje Fiyatı Artacaktır ;) Devam,

themeforest-nedir

ThemeForest'in Güzel Yanı Fiyatı Satıcı Belirlemez, Envato Market Çalışanları Berlirler ki Bu Şekilde Haksız Fiyatlandırılma Yapılmaz. Tabi Haliyle Themeforest Temaları Direk Satışa Sunulmaz, Kısa Bir Süre Onay Sürecine Tabidir. Çünkü Milyonlarca Alışverişin Olduğu Envato'da Sınırlar Vardır. Böylelikle Müşterilerin Memnun Olacağı Bir Piyasa Ortaya Çıkar.

ThemeForest'te Aldığınız Temalar Önceden Kontrol Edildiği İçin Düzenli Ve Kaliteli Projelerdir, Ayrıca Satıcılar Size Sürekli Destek Vermekle Sorumludur :) Ve Alışverişiniz İçin Bir Çok Ödeme Seçeneği Mevcut :)

ThemeForest'te Satıcı Olmak İstiyorsanız, Daha Detaylı Olan İlgili Yazımıza Bakabilirsiniz

Theme Forest'te Satış Yapmak? 

 

Not: W3 Uzman Platformu İçindeki Cevapların Bağlantılı Kaynakları Belirtilmeden Paylaşılması Yasaktır..

+1 oy
27, Ocak, 2015 Cekirge (844 puan) tarafından cevaplandı
Bence ThemeForest iyi yazılımcılar ve tasarımcılar için zengin olunabilecek en uygun platformlardan biri. Hayal dünyanız geniç farklılıkları yakalayabilen ve iyi çalışmalar ortaya çıkarabilen birileri iseniz. Hiç durmayın biran önce üye olun ve bir şeyler yapmaya başlayın derim.. :)
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...