Hepsiburada.com "Bugün Teslimat" rezaleti ve sorunu - Şikayet

+1 oy
1,042 Görünüm
21, Ocak, 2017 E-Ticaret kategorisinde Ayyıldız (781 puan) tarafından soruldu
Arkadaşlar bildiğiniz gibi hepsiburada.com TR'nin en büyük e-ticaret platformlarından birisidir.

Bazı ürünlerini "Bugün Teslimat" kampanyası ile teşvik ederek satmaktadır. Bende acil olan bir ekran ihtiyacımı bu seçeneği görerek sipariş geçtim.

Siparis geçtikten sonra öğlen 12:00 - 18:00 arası ürünümün teslim edileceği bildirildi. Ve bu konu ile ilgili gün içinde sabah 11:00 gibi sms aldım. Lakin Akşamın 20:00'sine kadar herhangi bir kargo tarafıma ulaşmadı.

Şimdi gelelim işin rezalet kısmına.

Ürünlerinizi satmak için yaptığınız kampanya ve anlaşmalara uygun hareket etmiyorsunuz. Ve insanları mağdur ediyorsunuz. Kimse sizin vaadineze göre tüm gününü tüm günlük programını iptal etmek istemez. Bir söz veriyorsanız o saatte teslimatı yapınız ki insanlar gün içindeki programlarını sizin yüzünüzden iptal etmek zorunda kalmasınlar.

İşin daha da rezalet olan tarafı madem yetiştiremeyeceksiniz arayıp bildirin durumu kardeşim. İnsanları ağaç gibi ne bekletiyorsunuz .Aksilik çıkabilir çıkan aksilikten dolayı gecikme olacağını arayıp bildirmek çok mu zor.? Bu mudur sizlerin müşteri memnuniyeti!!

Hepsiburada'nın bugün teslimat kampanyasına güvenerek gününüzü planlamayın maalesef mağdur oluyorsunuz.
Paylaş

1 cevap

0 oy
22, Ocak, 2017 KOD-KARTAL (8,691 puan) tarafından cevaplandı
:) bende bugün hızlı siparişti sanırsam o seçenekle termal macun aldım sabah 10 gibi hepsiburada dan lakin bana 18-23 civarlarında evde olun denildi 18 sonrası kargo geldi bence başarılıydı lakin başarısız olursa hızlı kargo için verdiğim parayı geri öderlermiydi merak ediyorum..
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...