PHP Konusunda Kitap Önerisi?

0 oy
1,623 Görünüm
19, Ocak, 2017 Php kategorisinde Ertuğrul (205 puan) tarafından soruldu
Merhaba Php Dili İçin Önerebileceğiniz Bir Kitap Var mıdır? Kapsamlı ve Başlagıçtan İleri Olursa Uygun Olur.
Paylaş

2 Cevaplar

+3 oy
19, Ocak, 2017 KOD-KARTAL (8,691 puan) tarafından cevaplandı
19, Ocak, 2017 Ertuğrul tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

Merhaba Php Konusunda En Kapsamlı Kitap Her A'dan Z'ye Php Olsa Gerek, Lakin Kitabı Aldığım Günden Beri Adam Akıllı Bakamadım Kitap Çok Kalın Bir Sürü Konu Var Haliyle ve İstediğimz Konuyu Aramak İçin İndekse, Kılavuza Bakıyorum Sayfalarca Başlık Bakmaktan Yorulup Vazgeçiyorum. Bu Konuda Kitaba Site Yapılsa Konu Başlığı Ve Sayfa No Aramak İçin Çok Rahat Olurdu. Bu Haliyle Çok Kafa Karıştırıyor Benim Açımdan. Lakin Kapsamlı Birden Fazla Veritabanı Dili İle Aynı Uygulamaları Yapıyor.

Eğer Daha Rahat Konu Bulayım, Başlangıç Amaçlı Olsun Dersen Uygulamalarla Php Kitabına Bakabilirsin Tek Sorunu PDO Dersi Yok İçinde Mantığını Anlamak Amacıyla Düz MYSQL Bağlantı Tipini Öğrenebilirsin.

19, Ocak, 2017 Ertuğrul (205 puan) tarafından yorumlandı
evet a'dan z'ye çok kalın bir kitap belli oluyor resimlerinden, bakayım en iyisi kitapçıya gidip incelemek olacak gibi, çok kalın bir kitapta karışıklıktan dolayı belki verim alamayabilirim dediğiniz gibi. Olmazsa diğer kitaba bakarım.
+2 oy
19, Ocak, 2017 w3Gezgin (1,358 puan) tarafından cevaplandı
İnternet gibi bir mecra varken. Nerede ise kaynaklar sınırsız iken, yazılımda örnekleme çok önemli iken kitap üzerinden çalışma yapmanızı önermem. Yazılım için sağlıklı bir eğitim yöntemi değil gibi.

Belli seviyede İngilizce tavsiye ederim. Muazzam kaynak söz konusu.
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...