Özgün makaleler hit almıyor.

0 oy
3,346 Görünüm
2, Aralık, 2016 SEO kategorisinde mehmet tarafından soruldu
Selamun aleyküm. 57 adet özgün şekilde yazılmış makale bulunmasına rağmen sitem bir türlü hit almıyor. Günlük 1 hit bile almamaktayım. Responsive tema, site haritasının oluşturulması, seo eklentisinin kurulması, en fazla 3 etiket girilmesi, özgün görsel kullanılması gibi bir çok şeyi yapmama rağmen bir sonuç alamadım. Lütfen yardımcı olur musunuz? Web sayfamın adresi http://www.sipsevdi.net
Paylaş

1 cevap

0 oy
2, Aralık, 2016 w3uzman (1,320 puan) tarafından cevaplandı
Aleyküm Selam Hoşgeldiniz.

Searc Console ekleme yaparak google indexlemeyi tam bitirmiş olunuz. Orada belirtilen iyileştirmeleri takip ederseniz faydası olacaktır.

Sitenize backlink çalışmaları yapmanız faydalı olacaktır. Ve hit ziyaretlerinizi artıracaktır.
Makaleleriniz özgün olmalı "copy paste" olmamalı asla.
2, Aralık, 2016 mehmet tarafından yorumlandı
Hoş bulduk sağolun. Hocam ekli zaten webmaster tools bölümüne gerekli işlemleri yaptım o bölümde. Backlink alımı yapmadım henüz şu anda ki amacım makaleler yolu ile tekil hit almak. sitenin ana sayfasını veya kategorilerini sıralamaya sokmak değil. Sitede kopya içerik bulunmuyor.

Ben sitede yazılmış olan bütün makalelerin linklerine ayrı ayrı backlink alımı yapamam. Bu zaten mantıksız bir şey olur. Bura da benim istediğim şey yazılan makalelerin google de iyi bir yere oturması. Ben kategorilere seo yapsam çıkarsam içindeki yazılar bundan etkilenir mi bilemiyorum. Zira kelime bazlı olarak bir yükseliş olacak makalelere ne gibi bir etki sağlayacağı konusunda bilgim yok.

Sosyal medya da bu linkleri daha önce ki sitemden paylaştım. 5 adet site düzenli. face türü en az 80 sitede de paylaşılmıştı ancak en ufak bir katkısını göirmedim. google plus da yapmış olduğum link paylaşımlarına ortalama 100 ziyaretçi geliyordu ancak makale linkinin google sıralamasına hiç bir etkisi ve katkısı olmadı.

Burada benim soracağım diğer soru şu şekilde olacak. Bir yıllık bir site düşünün ve doğru düzgün teması olmasın ancak yazılan tüm makale konuları ilk sayfada yer alsın. Bunu neye bağlayabiliriz? Bu sorularımı yanıtlayabilirsiniz çok memnun olurum efendim.
21, Aralık, 2016 Ayaz Kaan tarafından yorumlandı
Google güncelleme sürecinden sonra oldukça zorlu bir alt yapı kazandı. Ne kadr iyi olursan ol hit konusunda oldukça cimri davranarak sıralamada üst sıralamaya gelmeyi zorlaştırıyor. Son zamanlarda yaptığım araştırmalarda hiç backlinki olmayan kişilerin sıralamada ve hit aldıkları görmemde backlinkin pek önemi kalmadığını gösteriyor.

http://www.sistembranda.com.tr
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...