Mozilla Firefox HELLO Nedir? Nasıl kullanılır?

+2 oy
1,780 Görünüm
28, Şubat, 2015 Diğer kategorisinde UZMAN (1,885 puan) tarafından soruldu
Mozilla Firefox HELLO Nedir? Nasıl kullanılır?  Mozillanın bu yeni hizmeti hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz? Oldukça ses getirecek bir projeye benziyor galiba..
Paylaş

2 Cevaplar

+2 oy
3, Mart, 2015 w3Gezgin (1,358 puan) tarafından cevaplandı
 
En İyi Cevap
Geçen Firefox Hello'ya merhaba dedim ben.. İlginç bir girişim bence  Normalde Facebook Chat, Whatsapp, Viber, Hangout, skype vb onlarca çok popüler online görüşme hizmetleri varken bu alana girmesi beni oldukça şaşırttı doğrusu..   

Yanlız projecilerini tebrik etmek gerekiyor..  Diğer tüm hizmetlerden ayıran bir özelliği var bu hizmetin.. Üyelik gerektirmeksizin direkt Mozilla tarayıcısı üzerinden görüşme yapılabilinmekte.. Normalde bu tarz bir projenin geliştirilmesi Google'a daha çok yakışırdı sanki :)

Tarayıcının sağ üstünde yer alan gülücük işaretine tıklayarak görüşmeye başla diyorsunuz ve size bir bağlantı veriyor.. O bağlantıyı gönderdiğiniz kişi ile direkt online görüntülü bir şekilde görüşebiliyorsunuz. Şimdi diyeceksiniz ki adam facebooktan direkt tıklayarak yada gmail üzerinden diretk tıklayarak o anda zaten görüşebilir bir de mail göndermekle mi uğraşacak.. Evet burada haklısınız gibi :)

Beta olarak yayına sundular sanırım oldukça geliştirmeleri gerekecek gibi
4, Mart, 2015 KOD-KARTAL (8,691 puan) tarafından yorumlandı
Üyeliksiz TeamViewer Tarzı Anonim Bir Sistem Koymaları Çok İyi Olmuş..  Ama Firefox Olmayan Kullanılarda Çalışmıyor Sanırsam Bu Yüzdende Birçok Kişi Firefox'a Çekilebilir...
+1 oy
4, Mart, 2015 Emrah (219 puan) tarafından cevaplandı
Şahsen ben telefon ve Facebook varken Mozilla firefox Helloyu kullanacağımı zannetmiyorum..

Yanlız bence yakında Chrome ve diğerleride böyle bir uygulama ekleyeceklerdir..
Bu Hafta En Aktif Üyeler
    ...