Themeforest Satışım Neden Kabul Edilmedi ?

+1 oy
117 Görünüm
20, Şubat, 2015 Diğer kategorisinde BuSevda7Beni (221 puan) tarafından soruldu
Merhaba ThemeForest'e Yapıp Gönderdiğim Bir Html Temayı Onay Sürecinde Kabul Etmediler ve Satışa Koymadılar. Neden Kabul Etmediler Açıkçası Pek Anlayamadım Meseleyi Bilen Var mı? Neden Kabul Etmezler ki O Kadar da Uğraştım Ya :(
Paylaş

2 Cevaplar

+2 oy
25, Şubat, 2015 KOD-KARTAL (6,190 puan) tarafından cevaplandı
27, Mart, 2015 CODE-LORD tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

Merhaba, Themeforest'te Satış Yapmak İçin Kurallar Var, Az Çok Duymuşsunuzdur Zaten Sanırsam :)

Bu Satış Maddeleri Genel Olarak Kaliteyi Artırıp Sahtekarlığı Azaltmayı Amaçlar. İlgili Maddeleri Geçenlerde  Detaylıca Belirleyip İlgili Soruda Yazmıştık Buyrun :

Themeforest Satış Yapmak?

0 oy
25, Şubat, 2015 YazilimciAdayi (600 puan) tarafından cevaplandı
Themeforest için ciddi bir ekip ciddi bir süre proje geliştiriyorlar.. Ve bu işten de hayli bir para kazanıyorlar. Lakin nerede ise sıfır hata ile tasarımlar ve sıfır hata ile kodlamalar yapıyorlar.. Themeforestın bu tarz işlemler için ciddi ekipleri var. Manuel olarak tek tek inceleme yapmaktadırlar..

Anlayacağınız themeforest'da proje satmak için bir hayli çalışma yapmak gerekmektedir.  Bence w3uzman'dan böyle ekipler çıkacaktır. :)
Bu Hafta En Aktif Üyeler
W3 Uzman Ailesinde İster Yolda , İsterse İşte , İsterse de Seyahatte Olun. Aklınıza Takılan Sorular Olduğu Zaman Tek Yapmanız Gereken W3 Uzman'da Paylaşıp Arkanıza Yaslanmak...
"İşte Bu Kadar Kolay!" :)
...