Wordpress Hosting Nedir?

+1 oy
220 Görünüm
20, Şubat, 2015 Hosting / Sunucu kategorisinde Genç Mühendis (365 puan) tarafından soruldu
Merhaba Farklı Firmalardan Hosting Paketlerine Bakarken Geçen Denk Geldim de :) Wordpress Hosting Diye Geçerli Paketler Var, Yada Wordpress Uyumlu Hosting Paketleri Falan, Şimdi Tam Olarak Bu  Ne Demek Bu Wordpress Hosting ? Ayrıca Ben Normal Bir Hosting Alsam Ona Wordpress Kuramam mı, Bu Firmalarda Wordpress'in Sadece Wordpress Hosting Paketlerinde Çalışacağı Manasına mı Geliyor? Bilen Kullanan vs. Var mı?
Paylaş

1 cevap

+2 oy
23, Şubat, 2015 KOD-KARTAL (8,150 puan) tarafından cevaplandı
27, Mart, 2015 CODE-LORD tarafından seçilmiş
 
En İyi Cevap

Merhaba Normal Bir Hosting Paketinde Kullanıcı Wordpress'i, Sitesinden İndirip Kendi Hosting'ine / Sitesine Yükler Ve Veritabanı Bağlantısıydı vs. Yapar, Veritabanı Bağlantı Dosyalarını Düzenler, Sonrasında Wordpress'i Kurmuş Olursunuz.. Ama Malum Her Kullanıcı Bunu Yapacak Teknik Bilgiye Sahip Değil İşte Özellikle Bu Tarz Kullanıcılara İçin İndirme/ Yükleme/ Veritabanı İlişkilendirmesi Gibi İşlemler Olmadan Direk Olarak Hosting Panelinden Tek Tıkla Kurulum İşlemlerine Geçebiliyorsunuz :)

 

Not: W3 Uzman Platformu İçindeki Cevapların Bağlantılı Kaynakları Belirtilmeden Paylaşılması Yasaktır..

Bu Hafta En Aktif Üyeler
W3 Uzman Ailesinde İster Yolda , İsterse İşte , İsterse de Seyahatte Olun. Aklınıza Takılan Sorular Olduğu Zaman Tek Yapmanız Gereken W3 Uzman'da Paylaşıp Arkanıza Yaslanmak...
"İşte Bu Kadar Kolay!" :)
...